Kullanım Alanları

Otomatik Yükleme

Pişirme Grubu

Katlı fırın yükleme robotumuz sayesinde, yüksek üretim kapasitelerine; mümkün olan en hijyenik şartlarda ve en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken de teknolojinin en son yenilikleri ile donatılmış yükleme robotuna, dokunmatik ekrandan komutlar verip durumunu yine aynı ekrandan takip edebilirsiniz.

Ürünleriniz otomatik yükleme ve boşaltma sistemimiz sayesinde tam zamanında pişirme alanına boşaltılır ve sonrasında toplanılır. Yükleme robotu, mekanik ve yapısal olarak uzun yıllar kullanılacak şekilde dizayn edilmiştir.

Ürünler bant üzerinden hassas ve ürüne zarar verecek herhangi bir hareket olmadan yükleme pasasına aktarılır.

Çift yataklı kılavuzu ile bir eksen üzerinde hareket ettirilen yükleme bandı, doldur boşalt işlemlerinde kesin bir hareket disiplinine sahiptir. Ayrıca bandın yukarı/ aşağı eksende ise, yine kılavuzlu sistem üzerinden, mm hassasiyetiyle hareket etmesi sağlanmıştır.

Robotun yatay eksende düzgün hareketi için, işletme zeminine monte edilen güçlendirilmiş çelik raylar döşenmektedir. Bu rayların hemen üzerindeki iki adet motor ise yükleme rampasının sağ/sol hareketini rahatlıkla yapmasını sağlar.

İsteğe bağlı olarak robota ilave edilebilen süpürge sistemi sayesinde, pişirme taşları üzeri temizlenebilmektedir. Böylelikle hem hijyen sağlanmış olur hem de temizlik işlemi için tüm sistemin faaliyetini durdurmaya gerek kalmaz. Ürünlerin de, her seferde aynı şartlarda pişirilmesi sağlanmış olur.

Eşsiz özelliklere sahip otomatik yükleme sistemimizin diğer özellikleri ise aşağıdaki gibidir.

250 değişik ürün reçetesini hafızasına alabilen bilgisayar sistemi, yükleme robotunu ve Fornipa çok katlı fırınını birlikte tek ekrandan kontrol edebilmenize olanak sağlar.

Firma bünyemizde bulunan ekibimiz tarafından geliştirilen ürün kontrol yazılımı sayesinde, tüm talep ve arızalar için sisteme anında müdahale etmek mümkündür. Android ve IOS işletim sistemlerine sahip akıllı telefon ve tablet bilgisayarlarınızdan, her nerede olursanız olun işletmenizin durumunu takip edebilirsiniz.

İnternet erişimi sayesinde, uzaktan sisteme bağlantı mümkündür. Böylelikle teknik servisimiz: arıza, bakım, işletme kolaylıkları, servis zamanı ve arıza öncesi ön uyarı konularında her zaman müşterilerimize destek olabilmektedir.

Farklı marka ve ebatlardaki fırınlar içinde rahatlıkla kullanılabilir. Böylelikle mevcut işletmeniz içinde, otomatik yükleme sistemini kullanabilirsiniz.

Çok Katlı Otomatik Yüklemeli Fırın BETO 418
Pişirme Alanı 18
Kat Adedi N 4
Fırın Uzunluğu A mm 9500
Fırın Genişliği B mm 2600
Fırın Yüksekliği

H mm

H1 mm

2400

3000

Fırın İç Ölçüleri

a mm

b mm

h mm

2400

1860

200

Isı Kapasitesi Kcal/h 120000
Enerji Kaynakları Dizel, Doğal Gaz, LPG
Fırın Ağırlığı kg 13000

 

Tüm hakları saklıdır. Fornipa Endüstriyel Fırın Makineleri @ 2019

Tasarım & Kodlama: