Kullanım Alanları

Tava Yükleme Robotu

İşleme Grubu

Yeni geliştirdiğimiz otomatik yükleme ve boşaltma sistemi sayesinde, uzun şekil makinesinden çıkan hamurların; tekli, ikili veya üçlü olarak eşit aralıklarla, tava veya ahşap pasa üzerine dizilmesi sağlanır.

Sistem, tava arabasından otomatik olarak aldığı boş tavaların üzerine, hamuru serdikten sonra, tekrar tava arabasına yükler. Tavalar tamamen doldurulduktan sonra, tava arabası çıkışa yönlendirilir ve başka bir boş araba dolum için yükleme istasyonuna otomatik olarak alınır.

İstenildiğinde, tava veya ahşap palet üzerine hamur serme işlemi yaptırılabilir (ikisi aynı anda mümkündür ve opsiyoneldir). Yine isteğe bağlı olarak tava üzerine kepek vb. maddelerin serpilmesi için ilave ekipman takılabilir. Tüm sistem, dokunmatik bir ekran üzerinden çalıştırılır ve durum gözlemlemesi yapılır. Binanın yapısal şekline veya hamur işleme sisteminin iş akışına göre sağ veya sol çıkışlı olarak dizayn edilebilir. Sistem hiçbir şekilde tavalara veya ahşap paletlere zarar vermez. Saatlik hamur kapasitesi 3.500 adete kadar olabilmektedir.

Opsiyonlar:

  • Tava üzerine tekli, ikili veya üçlü hamur dizme sistemi
  • Tava veya ahşap pasa üzerine dizme
  • Tava üzerine kepek dökme sistemi

Lütfen iletişim bilgilerimizden detaylı bilgi talep edin.

Tüm hakları saklıdır. Fornipa Endüstriyel Fırın Makineleri @ 2019

Tasarım & Kodlama: